BAŞLIKLI SMS

Başlıklı SMS, sizlere müthiş bir ulaşım ağı sağlıyor. Bu ulaşım ağı sizleri hem zaman hem mekandan kâr ettirerek sizleri ulaşımda bir adım öteye taşıyor.
Başlıklı Toplu SMS Sistemleri sizlere müşterileriniz için hazırladığınız ilan, duyuru, kampanya gibi özel bildirimlerinizi saniyeler içinde yayınlama imkanı sağlamaktadır. Şirketinizde bulunan bir çağrı merkezi elemanı günde en fazla 50-60 kişiyi arayarak bilgilendirme yapabilir. Fakat bu bilgilendirme esnasında telefonu kapalı olan kişiler olabilir, ayrıca o anda müsait olmayan kişilerde olabilir. Toplu SMS ile bildirim yapılan kişi o an için müsait olmasa da kesinlikle gönderilen bildirimi okuyacaktır ve telefonu kapalı olsa bile gönderimiz telefon açılınca gidecektir. İşte çağrı merkezi gibi müşteri odaklı sistemler tarafından bile başlıklı sms sistemleri bu yüzden tercih edilmektedir.
Kurumsal Toplu SMS Sistemleri sizlere marka bilinirliği ve marka değeri katarak sizi müşterilerinizin gözünde bir üst segmente taşımaktadır. Halk arasında; "Başlıklı Toplu SMS Sistemleri pahalı ve sadece büyük firmalar tarafından tercih edilir" diye yaygın bir inanç bulunmaktadır. İşte bu izlenim sayesinde, sizleri müşterilerinizin gözünde küçük bir kuruluş olsanız dahi imaj bakımından yükseltecektir.
Firmamız sizleri, Toplu SMS Sistemi konusunda kesintisiz ve kaliteli hizmet vermeye davet ediyor. Eğer sizlerde marka bilinirliği olan, müşterilerine tek bir tuşla ulaşan, günümüz teknolojisine ayak uydurmuş kuruluşlar arasında bulunmak istiyorsanız bizimle iletişime geçerek hizmetlerimiz ve servislerimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

® Tüm hakları saklıdır 2017 - BAŞLIKLI SMS

baslikli-sms.com, Başlıklı Toplu SMS Hizmetini BTK tarafından yetkilendirilmiş işletmeci olan SAZAK GSM Haberleşme Ltd. Şti. Ad ve Hesabına hizmet vermektedir.